Puzzle dobre na prezent :)


Puzzle dobre na prezent :)


Czy lubicie czasem usiąść i zatopić się w jakiejś miłej czynności? Ja tak, dlatego zaprojektowałyśmy serię puzzli. Puzzle, jak wiadomo są dobre na długie zimowe wieczory, ale również w ciepłe wiosenne popołudnia siedząc na werandzie lub trawie ze znajomymi :)

Ale o co chodzi w naszym projekcie puzzli? 
Otóż są one zaprojektowane dla dorosłych. Występują w dwóch stopniach trudności: na 120  i 60 elementów, w rozmiarze A4. Od razu mówię, że 120 elementów nie jest prosto ułożyc, zajmuje to od 40 minut do 1,5 godziny, ale pojawia się wielka satysfakcja po ułożeniu !

Puzzle zawierają cytaty artystów, architektów, filozofów i myślicieli. Tak więc oprócz tego że można totalnie odprężyć się podczas układania puzzli, to dodatkowo niosą za sobą  ciekawą myśl, przesłanie. Miło potem jest porozmyślać na dany temat, zastanowić się nad danym zdaniem, które zostało wypowiedzine przez bardzo kreatywną postać ze świata sztuki :)

A puzzle wyglądają tak: 
Malarstwo Balthusa, oryginalne i niepoddające się próbom klasyfikacji, należy do najbardziej pasjonujących zjawisk XX-wiecznej sztuki. Twórca zachowuje realizm, lecz malowane przez niego wnętrza i pejzaże miejskie bliskie są surrealizmowi, jednak nie chciał być kojarzony z tym ruchem. Właściwie nie przyłączył się do żadnej grupy ani szkoły. Powiedział, że jego malarstwo jest głęboko religijne, a sam fakt malowania jest modlitwą. Jednak już pierwsza wystawa w Paryżu wywołała kontrowersje. Artysta zyskał opinię malującego młode, wyzywające dziewczęta. Jednak autor tłumaczył się, że to stan swobody i ufności właściwy dzieciństwu, stan radosnej niewinności. (wikipedia) Nasze puzzle wkładamy w pudełka soczewkowe, które dodają elegancji. Kolejnym cytatem jest cytat  Antoine Marie Jean-Baptiste Roger de Saint-Exupéry - francuskiego pilota, pisarza i poety. Doświadczenia lotnicze  znalazły odbicie w jego twórczości. Jednym z dzieł należących do klasyki jest "Mały książę", jedna z moich ulubionych książek :)


Puzzle wykonane są na bardzo dobrej jakości tekturze, dość grubej i sztywnej, co uprzyjemnia układanie. Nadruk cyfrowy na papierze fotograficznym.I tu składamy podziękowania panu Grzegorzowi z firmy www.puzzla.pl  Puzzla :)  fantastyczna obsługa :) Kolejny cytat jest taki:  
Rem Koolhaas holenderski architekt i publicysta, laureat Nagrody Pritzkera z 2000 r. i Nagrody Miesa van der Rohe z 2005.  Eklektyczny i różnorodny styl Koolhaasa nawiązuje dziś często do dzieł wielkich modernistów, lecz traktuje je przewrotnie, jako element gry formalnej. Jego budynki najczęściej posiadają rygorystyczny, lecz bardzo daleki od banału schemat funkcjonalny, na przykład poszczególne funkcje piętrzone są wieżowo.Kolejne cytaty są w opracowaniu, będziemy wdrażać następne myśli, nie tylko w języku polskim :)
Polecamy ten produkt jako świetny prezent dla kogoś na jakąś okazję :)
Posiadamy również ofertę dla firm - jesteśmy też otwarte na wyszukiwanie cytatów dopasowując się do rodzaju działalności firmy.   Polecamy się ! Rozgłaszajcie :) www.nanowo.eu


Nasza cena  45 PLN
Komentarze